هدیه سازمانی، سفیر برند شماست؛ چه در جهت تبلیغات باشد و چه به رسم یادبود به کارمندان‌تان تعلق بگیرد. سفیر برند شما به نقاط مختلفی سفر می‌کند، از خانه‌ها گرفته تا دفاتر کاری. سفیر شما باید تاثیرگذار باشد، نگاه‌ها را متوجه خود کند و در موردش صحبت شود. یک هدیه سازمانی منحصر به فرد که شخصیت برند شما را نمایش دهد…

هدیه‌‌ای به‌یادماندنی

هدیه‌ای برای حـضور سازمان شمـا در متن زندگـی

هدیه‌ای تعریف کردنی ...

گاردنیا محصولی جدید و متفاوت است، احتمالا افراد مختلف بارها درباره آن سوال می‌کنند و هربار از هدیه‌ای که ارسال کرده‌اید صحبت می‌شود. هدیه‌ای ادامه‌دار که می‌تواند سال‌ها در تجربه‌های خوش دریافت‌کننده حضور داشته باشد.

لوگوی سازمان شما، در متن زندگی ...

بسیاری از هدایای تبلیغاتی در حاشیه قرار می‌گیرند، به سرعت مصرف می‌شوند یا  دریافت‌کننده آن را به دیگری هدیه می‌دهد. گاردنیا جایگاه برند شما را حفظ کرده و در دفتر کار یا فضای نشیمن خانه قرار می‌گیرد.

هدیه‌ای خاص و بی تکرار

در شرایطی که خیلی از سازمان‌ها دست به انتخاب‌های معمولی و دم دستی می‌زنند، انتخاب یک هدیه منحصر به فرد می‌تواند برگ برنده شما باشد. هدیه‌ای بی تکرار که برند شما را کاملا خاص نشان دهد.

طراحی مدرن و شیک

طراحی مینیمال و مدرن گاردنیا، آن را تبدیل به یک انتخاب مطمئن برای هدیه سازمانی کرده است. طراحی که اکثر افراد آن را می‌پسندند.

جذاب در اولین لحظه

اولین برخورد شخص با هدیه سازمانی شما از طریق بسته بندی آن است. بسته بندی گاردنیا شکیل و چشمگیر به نظر می‌رسد و زیبایی آن دست کمی از خود هدیه ندارد.

به سلیقه مخاطب

همیشه راه‌هایی وجود دارد که هدیه را با در نظر گرفتن سلایق مخاطب، شخصی سازی کنید. مثلا انتخاب یک رایحه خاص از بین رایحه‌های خوشبوکننده گاردنیا یا یکی از 10 رنگ متنوع آن مطابق با سلیقه دریافت کننده هدیه

حس حضور همیشگی

بهتر است کاربرد هدیه سازمانی شما طوری باشد که دائما مورد استفاده قرار بگیرد، جلوی چشم باشد و حضورش حس شود. چیزی مثل خوشبوکننده گاردنیا که دائما در حال تزریق رایحه‌های دل‌انگیز به فضاست

برخی از مشتریان ما در ایران
SCROLL UP